Kronika 2015

A.D. 2015 nadal trwa a co przyniesie? Tego niestety nie wiemy... Cóż pozostaje nam czekać z ufnością w lepsze jutro i dodawać kolejne wydarzenia do kroniki naszych losów. Zapraszamy do częstych odwiedzin tego działu i monitorowaniu wydarzeń w których bierzemy udział. Tych nowych lub tych cyklicznych o których z pewnością będziemy informować na stronie aktualności.


Gimnazjum w Sieprawiu

Dodano: 2015-10-06 przez: Mieszko

Obrazek strony

we wtorek, 6 października reprezentacja naszego Stowarzyszenia uczestniczyła w zorganiozowanym w Gimnazjum w Sieprawiu dniu Historycznym pod nazwą „Polak Sarmatą jest i Basta”.

Ślub tow. Bogusława

Dodano: 2015-10-26 przez: Mieszko

Obrazek strony

w sobotę 26 października jeden z naszych stowarzyszeniowych kolegów postanowił rozpocząć nowy etap w życiu. W kościele parafialnym p.w. Matki Boskiej Fatimskiej w Porębie Wielkiej

Zjazd Rycerstwa Chrześcijańskiego

Dodano: 2015-07-01 przez: Mieszko

Obrazek strony

w dniach 13 - 14 czerwca, na terenie Górnośląskiego Parku Etnograficznego, już po raz szósty odbył się Zjazd Rycerstwa Chrześcijańskiego im. Gotfryda de Bouillon. Tegoroczna edycja była specjalna zarówno dla organizatorów, jak i dla naszego Stowarzyszenia, pierwszy raz w historii tej imprezy, pojawiły się grupy odtwarzające nie tylko Średniowiecze, ale praktycznie wszystkie epoki, począwszy od starożytnego Rzymu aż do II wojny światowej.

VII rocznica podpisania Aktu Intencyjnego - Grodzisko

Dodano: 2015-06-22 przez: Mieszko

Obrazek strony

swiadomy wielkich tradycji i zasług św. Jadwigi Króla Polski oraz hetmana Jana III Sobieskiego
Uroczyście ślubuję: Wiernie służyć Pocztowi Krakowskiej Chorągwi Husarskiej, gdzie mnie raczy obrócić albo posłać we wszystkich państwach, wszędzie wierny.

Aktualizacja Strony

Dodano: 2015-01-15 przez: Mieszko

Obrazek strony

w wyniku intensywnie prowadzony prac udało nam się zmodernizować i w znacznym stopniu rozbudować stronę. Został zmieniony układ menu, dodano nowe działy, skonfigurowane zostały poszczególne serie stron i artykułów. Zmiana ta ułatwi czytelnikom poruszanie się po stronie, sprawi iż będzie wygodniejsze i usprawni odnalezienie interesujących czytelnika tekstów/materiałów.

  Strona: 1
 
Poczet Krakowskiej Chorągwi Husarskiej
Projekt i wykonanie: © Kasia i Tomek
Kraków 2011-2013
Teksty i zdjecia podlegają ochronie prawnej na podstawie Ustawy o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych
Dz.U.1994r. Nr 24 poz.83 z dn. 4 lutego 1994 wraz z późniejszymi zmianami.
Stowarzyszenie, Zarząd Stowarzyszenia ani administrator strony nie ponoszą odpowiedzialności za informacje zamieszczone na stronie husaria.krakow.pl i jej podstronach.