Aktualizacja Strony

      W wyniku intensywnie prowadzony prac udało nam się zmodernizować i w znacznym stopniu rozbudować stronę. Został zmieniony układ menu, dodano nowe działy, skonfigurowane zostały poszczególne serie stron i artykułów. Zmiana ta ułatwi czytelnikom poruszanie się po stronie, sprawi iż będzie wygodniejsze i usprawni odnalezienie interesujących czytelnika tekstów/materiałów. Dzięki omawianej rozbudowie powstały dodatkowe możliwości dla Członków naszego stowarzyszenia ,co bez wątpienia przyśpieszy proces ich publikacji. To tylko kilka z wielu nowych rozwiązań jakie oferuje nam dzisiaj nasza nowa strona internetowa.

 

     Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do częstszych odwiedzin strony. W najbliższym czasie postaramy się uaktualnić poszczególne działy (mocno "zakurzone" przez miniony czas), a w tych już istniejących, umieścić nowe artykuły. Mamy nadzieje, że w niedługim czasie każdy odwiedzający naszą stronę będzie mógł znaleźć na niej to, co go najbardziej interesuje.

O wszystkich istotnych zmianach będziemy informować na bieżąco!

 
Poczet Krakowskiej Chorągwi Husarskiej
Projekt i wykonanie: © Kasia i Tomek
Kraków 2011-2013
Teksty i zdjecia podlegają ochronie prawnej na podstawie Ustawy o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych
Dz.U.1994r. Nr 24 poz.83 z dn. 4 lutego 1994 wraz z późniejszymi zmianami.
Stowarzyszenie, Zarząd Stowarzyszenia ani administrator strony nie ponoszą odpowiedzialności za informacje zamieszczone na stronie husaria.krakow.pl i jej podstronach.