VIII Rajd Szlakami Konfederatów Barskich

       Dnia 24 Maja odbył się już po raz ósmy Rajd Szlakami Konfederatów Barskich „ Na tropach historii” , na który otrzymaliśmy zaproszenie od Towarzystwa Przyjaciół Lanckorony i jak zwykle jest nam bardzo miło, że jesteśmy stałymi już gośćmi.

       Atmosfera bowiem tego przedsięwzięcia jest nieopisana, a to dzięki ludziom, którzy ją organizują, prawdziwym pasjonatom i zapaleńcom historii. Jest to impreza cykliczna, organizowana przez Towarzystwo Przyjaciół Lanckorony w celu popularyzacji historii oraz czynnego wypoczynku mieszkańców, a także gości, tego, jakże urokliwego i nietuzinkowego miasteczka. Nasze stowarzyszenie starając się wspomóc działania TPL zawsze z wielką ochotą uczestniczy w tym przedsięwzięciu.

       Zabawa była przednia, goście dopisali, a my solidnie najedzeni, w dobrym humorze i pełni energii wróciliśmy do Krakowa czekając już na IX Rajd!

 

VIII Rajd Szlakami Konfederatów Barskich

 

 
Poczet Krakowskiej Chorągwi Husarskiej
Projekt i wykonanie: © Kasia i Tomek
Kraków 2011-2013
Teksty i zdjecia podlegają ochronie prawnej na podstawie Ustawy o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych
Dz.U.1994r. Nr 24 poz.83 z dn. 4 lutego 1994 wraz z późniejszymi zmianami.
Stowarzyszenie, Zarząd Stowarzyszenia ani administrator strony nie ponoszą odpowiedzialności za informacje zamieszczone na stronie husaria.krakow.pl i jej podstronach.